Değerli İş Ortağımız,

Narlog Lojistik; 2013 yılında sektörün  butik hizmet, dürüstlük , şeffaflık ve sıradanlıktan uzak bir hizmet anlayışına gereksinimi olduğu için kurulmuştur. Piyasanın bu boşluğunu değerlendirip mikro ve makro anlamda , kaliteli hizmet sağlayarak, tedarikçisi olduğu firmaların departmanı gibi davranarak, empati ve çözüm odaklı olmayı benimsemiştir. Bu yaklaşımın Narlog Lojistiğin sektörde farkındalığı arttıracağını öngörüyorduk. Lakin geçen 10 yıllık sürede başarısının yegane sebebi de bu kuruluş amacındaki temel ilkeleridir.

Soğuk, donuk veya kuru ürün taşıma (-18 C /+4 C / +18) ihtiyacı olan iş ortaklarımıza, güvenilir çözüm ortağı olmayı taahhüt etmek üzere yola çıktık. Soğuk hava taşımacılığında (-18 C /+4 C / +18) termine uymanın, gıda güvenliğinin, olası problemlerde esnek, çözüm odaklı ve hızlı hareket etmenin, acil aksiyon planları yapmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Çünkü varoluş sebebimiz müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyelerde tutmaktır.

Bu doğrultuda Narlog Lojistik olarak; gıda güvenliği, doğru sıcaklık ve zamanında teslimatın öneminin farkında olarak; hızlı, çözüm odaklı, en doğru dağıtım ağı ile müşterilerimize özel butik hizmet üretmeyi taahhüt ediyoruz.

Bu taahhüdümüzü yerine getirmek için, birçok nokta üzerinde hassasiyetle duruyoruz.

  1. Doğru Planlama: Tüm odağımız doğru planlama yapmak üzerinedir. Planlama becerisinin tüm Narlog Lojistik çalışanlarının temel yetkinliği olmasına özen gösteriyoruz. Planlamaya yaklaşımımız standart olan değil, esnek olabilen, değişime açık, çözüm üreten olmaktır. Bu noktada bizim için plan amaç değil, güçlü bir araçtır.
  2. Yetkin Personel: Sürücü ve yükleme personeli arkadaşlarımız sadece araç kullanan değil, gıda güvenliğinin, müşteri iletişiminin, yasa ve mevzuata uygun hareket etmenin, planlama ve terminin, çözüm odaklı olmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan ve buna göre hareket eden değerli ekip arkadaşlarımızdır.
  3. Güçlü Filo: Filomuzda özmal olan tüm araçlarımızın , genç ve bakımlarının zamanında olmasına özel hassasiyet gösteriyoruz.
  4. Sürdürülebilirlik: Çevresel ve sosyal boyutları da gözeterek, kalite hizmet anlayışını doğru maliyet yapısıyla sürdürebilir kılmak amacındayız.
  5. Empati Yeteneği: Tüm bu taahhütlerimizi, kendi organizasyonumuz çerçevesinde, çözüm ortağı olduğumuz firmaların müşterilerine olan bakış açılarını benimseyerek, hizmet verdiğimiz markanın kalitesine uygun operasyon gerçekleştiririz.

 Narlog olarak, kendimizi bir lojistik firması değil, hizmet verdiğimiz bir franchise zincirinin departmanı gibi düşünürüz.

 

Şükrü Anar

Narlog Lojistik

Yönetim Kurulu Başkanı